काठमाडौं । जयपुर राजस्थानको बुन्डी जिल्लामा शनिबार एक स्कूल बस नदीमा खसेको छ । बसको केही भाग पानीमा डुबेको अवस्थामा फेला परेको छ । तर पछाडि नदी किनारका रूखहरूमा अड्किन पुग्यो । यसै कारण बस गहिरो पानीमा फस्नबाट बच्यो र एउटा ठूलो दुर्घटना हुनबाट रोकियो । यो दुर्घटना भएको समयमा बसमा करीव ४० जना बच्चाहरू थिए ।

दुर्घटनामा चोटपटकका कारण बालबालिकाहरुलाई अस्पतालमा भर्ना गरिएको छ । बस एक निजी विद्यालयको भएको बताईको छ । पुलिसले भनेका छन भने कि बसलाई बुन्डीको इटुदा रोडबाट मनोहरगढ़तर्फ गइरहेको थियो । फर्कंदा मनोहरगढ़ नजिकै बस अनियन्त्रित भएर सडकको नजिक खोलामा खस्यो र रूखहरूको बीचमा ठक्कर अड्किन पुग्यो ।

यस समयमा त्यहाँबाट बचेका मानिसहरू सहयोगका लागि पुगे । त्यसपछि बसको पछाडि आपतकालिन ढोकाबाट बच्चाहरूलाई बाहिर निकाल्ने काम गरियो । मानिसहरूले भने कि जहाँ बस अडियो, त्यहाँ बबुलको ठुटो थियो । त्यसैमा बस अड्केका कारण बस गहिरा पानीमा जानबाट बच्यो । यदि थोरै ढिलाइ भएको भए ठूलो दुर्घटना हुन सक्थ्यो ।

कमेन्ट गर्नुहोस्

सम्बन्धित समाचार