न्यायिक हि रासतमा रहेका न्यूज २४ टेलिजिनका चर्चित कार्यक्रम प्रस्तोता रवि लामिछानेले आफ्ना समर्थकलाई सम्बोधन गर्दै सन्देश जारी गरेका छन् । आफ्नी श्रीमती निकिता पौडेलको सामाजिक सञ्जाल फेसबुकवाट रवि लामिछानेको नाममा एउटा सन्देश सार्वजनिक भएको छ । जसमा रविले आफ्ना समर्थकलाई सम्बोधन गरेर सन्देश जारी गरेका हुन् ।

आफूलाई साथ दिन आएका शुभचिन्तकलाई धन्यवाद दिँदै उनले आफूलाई भेट्न चाहनेहरुले बिहान ७ बजेदेखि ९ बजेसम्म र बेलुका ४ बजेदेखि ६ बजेसम्म प्रहरी कार्यालयमा भेट्न सकिने जानकारी दिएका छन् । श्रीमती निकिताको फेसबुकमार्फत सार्वजनिक भएको सन्देशमा भनिएको छ, ‘यो घडीमा मलाई साथ र सहयोग गर्ने सम्पूर्ण सुभचिन्तकहरु प्रति हदृय देखिनै धन्यवाद । मलाई भेट्नका लागि चितवन प्रहरीले दिएको समय बिहान ७ देखि ९ बजे भित्र र बेलुका ४ देखि ६ बजेको समयमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनको कार्यालयमा आई भेट्न सक्नुहुनेछ ।’

रबि लामिछाने र उनका समर्थकको यतिबेलाको घडीमा निकै न्यास्रोपन थपिएको छ | यस्तो अवस्थामा रबिका समर्थकलाई ठुलो सहानुभूति हुने किसिमको संदेश निकिता मार्फत रविले पठाएका छन् | आज सम्म समर्थन र सहयोग गर्नुहुने आदरणीय सम्पूर्ण समर्थनबासिमा मेरो धन्यबाद छ भन्दै उनले आगामी दिनमा पनि यस्तै समर्तःन र सहयोगको अपेक्षा गरेका छन् |

दिपकराज गिरीले रवि लामिछानेलाई नआत्तिन सुझाव दिँदै भन्छन् : त्यो पिडा मलाई थाहा छ सत्यको अवस्य जित हुन्छ

पत्रकार शा*लिकराम पु*डासैनीलाई आ*त्म ह*त्या गर्न बाध्य पारेको आरोपमा पत्रकार रवि लामिछाने अहिले प्रहरीको नियन्त्रणमा छन् । यो विषयले अहिले सामाजिक संजालदेखि सडकसम्म तातेको छ । उनको पक्ष र विपक्षमा आवाज उठाउनेहरुको ठूलो जमात छ ।पत्रकारिता मार्फत जनमानसमा राम्रो छवि बनाएका रविको विषयमा धेरै कलाकारहरुले आफ्नो प्रतिक्रिया राख्दै आएका छन् । कलाकार दिपकराज गिरी पनि यो विषयमा लगातार आफ्नो प्रतिक्रिया दिँदै आएका छन् ।

केही समयअघि मात्रै उनले आफ्नो फेसबुकमा एउटा स्टाटस लेख्दै आ*त्मह*त्या गर्न बाध्य पार्ने आरोप लाग्दा कति पीडा हुन्छ त्यो आफूलाई थाहा भएको बताएका छन् । उनले लेखेका छन्, ‘आ*त्मह*त्या गर्न बाध्य पार्ने आरोप लाग्दा कति पीडा हुन्छ भन्ने अनुभव मलाई छ… निन्द्रा बिनाका धेरै रातहरु बिताएको छु… त्यसैले रविजीको अवस्था पनि अनुमान गर्न सक्छु… सत्य जितोस् असत्य हारोस् ।’ केही वर्षअघि दीपकराज गिरीलाई पनि यस्तै आरोप लागेको थियो ।

चलचित्र ‘छक्का पञ्जा’को अनलाइन पाइरेसी भएपछि उक्त घटनामा दोषी मानिएका कृष्ण सुवेदीले अनावश्यक मानसिक यातना सहन नसकी आ*त्मह*त्या गरेका थिए । जसमा दिपकराज गिरीको नाम पनि मुछिएको थियो ।यतिबेला विश्वमा छरिएर रहेका नेपाली रविको साथ र बिपक्षमा उभिएको प्रष्ट देख्न सकिन्छ | देश पुरै रबिमय भएको छ | मिडियामा रबि प्र*करणकै कारण अन्य खबर ओझेलमा परिरहेका छन् | सामाजिक संजाल पुरै तातेको अवस्था छ भने काठमाडौं र चितवन सडकमा प्र*दर्शन जारि रहेको छ |

कमेन्ट गर्नुहोस्

सम्बन्धित समाचार